Sizin İçin Hazırladığımız Benzersiz Fikirler

Karton Kağıtlardan Gül Yapımı

PAYLAŞ


İnternetten sizin için bulduğum bu proje ile kağıt parçalarından güller yapmaya ne dersiniz? Renkli el işi kağıtları, karton kağıtları gibi bir çok çeşit kağıt ile kendinize rengarenk güller yapabilirsiniz. Hepinizin evinde renkli kağıt parçaları bulunur elbet. Hadi durmayın hobinizi sanata çevirin!
Kendi el emeğiniz ile yaptığınız bu güller ile sevdiklerinizle yiyeceğiniz bir akşam yemeğinde yemek masanıza yeni bir renk katabilirsiniz ya da evinizin dekoruna gülleriniz ile yeni tasarım katın. Evinizi güllerle donatın.. 


edc

PAYLAŞ

                   

Teneke Çay Kutu

PAYLAŞ

Bitmiş çay kutularınız veya herhangi teneke kutularınız varsa eviniz de sakın atmayın. Şimdi onları baştan yaratıcaz. Mutfağınızda ki farklı herkes görsün.cam-boyama-süslü-kavanozlar

PAYLAŞ

Evinizde mutlaka atmayı düşündüğünüz kavanozlarınız vardır. Bence onları değerlendirelim. Göreceksiniz misafirleriniz kavanozları nereden aldınız diye sormaya başlayacak. Hem eğlenecek, hem öğrenecek, hem odanızı, mutfağınızı süsleyeceksiniz. 


tutkal-ve-sim-ile-ayakkabi-suslemesi

PAYLAŞ

Hobi malzemelerinizi hazırlayın. Çocuklarınızın çok seveceği parlak eğlenceli bir ayakkabı tasarlayacağız.

Düğünlerde yada özel günlerde giyebileceği şık bir ayakkabı. Çocuğunuzun eski ayakkabısı nasıl bu hale geldiğine sizde inanamayacaksınız. 


ahsap-boyama-kapici-kutusu

PAYLAŞ

Ahşap boyama , dekupaj ve birkaç süslemeden oluşan bu model hem işlevsel hemde görsel olarak sizi tatmin edecek  


metal-boyasi-ile-teneke-boyama

PAYLAŞ

Evdeki boş kahve teneke kutularınızı atmayın. Şimdi sizlere bu kutuları nasıl değerlendirebilirsiniz göstereceğiz. Hobi malzemelerinin gücünü fark edeceksiniz.

İster mutfağınızda ister çalışma masanızda kullanabilirsiniz

seramik-kalemi-ile-bardak-boyama

PAYLAŞ

Çocuklarınızı renkli dünyalarına ayak uydurmanın vakti gelmedi mi ? Birlikte onların büyülü dünyalarına ve hayal alemlerine yolculuk yapabilirsiniz . Hem eğlenelim hem bardaklarına isimlerini ekleyelim. Çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz hem pratik hem hobi dolu bu bardakları evinizde yapabilir, onlarla vakit geçirebilirsiniz.


Yazı Tahtası

PAYLAŞ

Boyandıktan sonra üzerine tebeşir ile notlar yazabileceğiniz akrilik boyalar ile çocuklarınızın odasında çok güzel bir hobi ürünü yaratabilirsiniz. Çocuğunuza hem dekoratif hemde eğlenceli bir obje yaratın. Ama tebeşire dikkat ; zira tebeşirler duvarlarıda boyayabilir :))

MENÜ
Üye Girişi Üye Ol
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT